Misa503

Jaká mini trouba pro plech 42×32cm?

Dobrý den. Existuje samostatně stojící mini trouba do které se vejde plech 42cm široký a 32cm hluboký?

Nebo , aby v troubě byla mřížka na kterou se ten plech vejde. Trouba by mohla být i uvnitř klidně o nějaký ten cm hlubší.

Vysoká uvnitř tak akorát pro jeden plech. Ne moc zbytečně vysoká.

S kombinací přepínání-horní, spodní nebo obojí ohřev a případně může být i přídavný horkovzdušný ohřev? Do 2000 W. Mohl by být i časovač pro vypnutí. Kolem 2000Kč. Hloubka vnější trouby může být maximálně 50cm, vnější šířka trouby maximálně 55cm a vysoká kolem 30cm. Děkuji.
Doplňuji:
Na Heuréce jsem nic nenašel. Myslel jsem právě někdo osobní zkušennost.

Nejlepší odpověď
briketka10

nejlepší bude, když si vyberete na Heuréce : http://mini-trouby.heureka.cz/