Klára K.

Jaká máte rádi zvířata?

Myslím živá. Ne na jídlo.

Nejlepší odpověď
anonym

Savce

Chybí další nebo jiná možnost. Já např. oblibuji savce, ale moc nemusím potkany a myši. Naopak se zabývám sokolnictvím, takže mám ráda i ptáky, chovám rybičky a „plaza“, zajímám se o včelařství. Tak asi tak…:D

Další odpovědi
anonym

Hmyz

Doplňuji:
Mám ráda všechna zvířata a živočichy od bakterií po savce. Každý živý tvor má tady svoje místo.

Lyn

Savce

Mám ráda skutečně všechny druhy zvířat, i když nejblíže mám k savcům. Ve svém bytě ale hmyz vidím jen nerada. Nicméně brouka radši vyhodím z okna než abych ho rozplácla botou/časopisem. Mám trochu strach z včel a hmyzu jako jsou obrpavouci a obrhadi. Nemám ale potřebu jakékoliv zvíře zabíjet, pokud poletuje kolem mě nebo po mně leze.

Lucijej

Vodní živočichy a obojživelníky

Mám slabost pro žáby, hlavně ropuchy, rohatky a hrabatky :o)

Ale taky mám ráda psy, koně, ovečky, morčata, zlatohlávky, kudlanky, tesaříky, ještěrky a ještěry (hlavně rhakodaktyly) a další spoustu zvířat…

Poklička

Savce

SteimlX

Savce

Doplňuji:
Konkrétně psy a hlodavce, dovedou tak nějak jednoduše prokazovat lásku a respekt.

pizlicka

Savce

kotatka.

david22

Ptáky

Doplňuji:
A hlavně … víš co. S ptákem se dá užít pořádná legrace.

honza19hk

Savce

Doplňuji:
respektive vše co se dá sežrat!

Advance

Savce

Doplňuji:
a pak ještě ptáky a plazy.

Sůwa

Nemůžu napsat savce, protože mezi ně patří i člověk a já miluji hlavně svého kocourka 🙂.