Avatar uživatele
samicek333

Jaká mast je nejlepší na jizvy?

Jaká mast je nejlepší na jizvy? Jsem po úraze a už jsem byla na třetí operaci, takže místo jedné jizvy mám čtyři…na kotníku, v dlani, z druhé strany na ruce a velikou na předloktí. Byla jsem nedávno na operaci, kde mi dali mastičku na ty jizvy, že je mám mazat, a že by se měli strácet, byla jsem i na kožní, doktorka mi dala několik injekcí přímo do jizvy – bolelo to jako čert, akorát se mi kolem toho udělal takový bílý flek, který se pak stratil a nic jinýho se nestalo… Jizva na předloktí je místama vidět hodně a někde skoro ne, ale na týruce v dlani, tam ji mám takovou růžovou a jakoby trochu stvrdlou – že prý je v pořádku, jen co by na ní pomohlo, aby nebyla tak tvrdá a rudá? Další mám na kotníku, tam mě štve, že mám pod tou jizvou ten kotník oteklej, ale to mám už skoro dva roky, , je to normální? Říkali nám, že to bude nějaký čas oteklé, ale mně to přijde už nějak dlouho…
Doplňuji:
Tetování asi ne, protože mi 18 bude až za dlouho a stejně se mi to ani nelíbí… I kdyby, tak tetování bych musela mít od zápěstí po loket…dost blbý.......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr, Itter, Deli, Adula.57 před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den,naši pacienti si pochvalují měsíčkové a rakytníkové masti společnosti Aromatica dále Contractubex gel,Hirudoid gel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Dcera po císaři používala Dermatix byla spokojena.Říkala že se musí zkoušet co zabere,že to byla až třetí mast.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
baghira

Jiná (a docela účinná) možnost je skrýt jizvy nějakým vkusný tetováním. Najdi si nějaký dobrý salón a zkus si nechat něco nezávazně navrhnout, však co…

Zdroj: www.facebook.com/te­tovani

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

vyzkoušej Bactroban, mě ho dali po šití na čele

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

žádná, nejlepší je obyčejné vepřové sádlo. Já si jím mazal rozšklebenou jizvu na hlavě po operaci, s níž jsem vypadal jak padouch, a bylo to pryč až zázračně rychle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dohnalka79

Já měla po slepáku -bromexin(na kašel)smíchat s Liotonem 100tis.mast a jizva se krásně hojila,poradil lé­kař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simonka

Také jsem po třech operacích na koleni, v zimě jsem měla úraz a již třikrát na stejném místě řezané koleno, mažu jen sádlem a hojí se to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rakave

I já doporučím na jizvy sádlo,ale musí být nesolené.Koupit v řeznictví syrové a doma stopit.Je výborné jak na jizvy tak na vrásky!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek