1jirka22

Jaká má mít krůta játra světlá nebo tmavá?

koupili jsme 2 krůty, jedna měla velká světlá játra a druhá tmavá malá. Krůty byly už vykuchaný. Myslím i kdybych játra vyhodila aby bylo maso dobré

Odpovědi
JájsemRaibek

Milá Jirko :D
asi podle toho co pila a jedla.

anonym

Játra musí mít zdravou barvu, tedy světlou. Zelená až černá už je špatně. Syrová játra v chladu vydrží maximálně 3–4 dny. Pokud je maso takové nasmrádlé a na omak je oslizlé, může se jednat o zkažené.

zjentek

Já Jsem Raibek: tmavězelená velká játra= pásla se volně.

anonym

Červená-jedly jen mrkev.

anonym

Jugare, a jaká by játra, kdyby žraly špenát?

anonym

Tak debilní odpověď Jugara jsem dlouho nečetl, vlastně od něho vždy!