mikee.nikee

Jaká má marihuana pozitiva a negativa ?

Pár jich znám ale určitě to není vše :)

Nejlepší odpověď
Bobík147

štamgast: A co marihuana použitá v hojivých mastech?
Doplňuji:
štamgast: Nemyslím to zle. Ale když jste napsal „negativa=vše“, tak jsem chtěl poukázat na jiné využití marihuany než jako drogy. Koneckonců, na to se tázající ptal.

Další odpovědi
štamgast

Pozitiva=žádná, negativa=vše. Rozepisovat to nebudu. Normální člověk nekouří ani cigarety natož tak mariahuanu /:)/.
Doplňuji:
Místní chytráci aby zase neopravovali. Bobíku, to je toho že jsem na tohle zapomněl.

arygnoc

súhlasím so štamgastom.

negatíva prezentujú odborníci.
pozitíva iba laici (užívatelia).

marci1

Pozitiva : vhodné pro některé nemocné.
Negativa : nevhodné pro všechny ostatní, hlavně mladé, poněvadž po marihuaně většinou přicházejí ještě horší drogy.

zzzzz

Já mám mast na lupenku, zabrala super, po lupence ani památky. Hulení dělá z lidí blbce.

Olmann

to marci: po marihuaně většinou přicházejí ještě horší drogy. Ha ha. Zase jeden odborník.

Jsemtady

V nejakem poslednim vyzkumu vyslo to, ze ma neblahy vliv na rozvoj detskeho mozku. Tj. ze snad do doby kdy se uci a formuji synapse cca do 20let poskozuje mozek. Kdezto na starsi dospele jedince by nemela mit negativni vliv. Krom samo koureni vs. plice ..
Mno ale delaji se z toho masticky, pomaha od bolesti a ma i nejake lecive ucinky. Mno ale osobne bych zadnou drogu nedoporucil.