koza

Jaká má být vzdálenost chovných zvířat ,hlavně koz,od obydleného domu

Bydlíme v rodinném domě a plot máme na jedné straně jen 1metr od našeho domu a hned má sousedka pozemek ,kde se pase 6 ovcí a 3 kozy a při otevření okna je zápach a výkaly hned u plotu .Když jsme chtěli zjednat nápravu ,bzlo nám zděleno sousedkou ,že je to její pozemek a může tam chovat pštrosi nebo koně .Je to prý právně v pořádku.Já si myslím ,že ne ,že nás obtěžuje zápachem .Děkuji

Nejlepší odpověď
panenka

zajdite si na nejbližší městský úřad s námitkou vše jim tam vysvětlete a uvidíte že vám tam poradí v nejhorším případě i na hygienu vše sepište at máte doklad