Málče

Jaká má být teplota v místnosti, v níž je umístěn plynový ohřívač vody?

Plynový ohřívač vody

Nejlepší odpověď
ReHu

Mylím si, že záleží na tom, co to je za místnost, protože ohřívače bývají někdy v koupelně, někdy ve sklepě. V koupelně by mělo být víc tepla, cca 24 st. Na chodbě či ve sklepě může být i chladněji. Myslím, že je důležité aby to bylo nad 0 st a hlavně by místnost měla být větraná !!!

Další odpovědi
panenka

16–20 stupnů celsia by mělo stačit

StreeHonzák

23–24 stupnů

zdemo

myslím,že pokud není teplota pod bodem mrazu, tak aby nedošlo ke zmrznutí vody, tak jsou všechna ostatní upřesňování o teplotě v místnosti závislá pouze na tom jak se v ní chceme cítit my.

Zdroj: lpouhá logika