Rokio

Jaká letní teplota je ideální pro přírodu a jaká pro vás?

Vysoké teploty způsobují sucha a požáry a nízké zase nejsou dobré pro ty, kteří se rádi koupou. Jaká je tedy ideální teplota pro přírodu a pro vás v letním ročním období?

Odpovědi
dubraro

Pro přírodu je to asi obtížné určit. Každé počasí je pro něco dobré a pro něco špatné.
Ale pro mne přes 30°C.

Dochy

Příroda je na všech podnebních pásmech. Problém může být s nějakým výrazným extrémem, se kterým si daný biotop neporadí.
A já? Jakožto vlastník bytu na jižní straně domu pokud možno zataženo/polojasno, kolem 25, mírný větřík ve západovýchodním směru (alespoň pokud tam mám přežívat)

postcd

asi má být různá, mě se líbí všechny teploty, kromě když víc jak –10 nebo +28

pucipuci

Já bych bral 25 ve stínu celý rok a každou noc na půl hodiny vlahý deštík. Tato kombinace by možná vyhovovala i přírodě.