Avatar uživatele
KN

Jaká kravata se hodí k sytě růžové košili?

Jaká barva kravaty se hodí k sytě růžové košili? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3967 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Musíš vzít v úvahu i vzorek saka,barvu obleku.Jinak k růžové se hodí sytá modrá,tmavě modrá.Také vzorek na kravatě hraje roli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ddaanni

Tak určitě černá, bílá možná taky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Braník

Zeptej se metrosexuálů,ti nosí růžové košile,
jinak nevím o nikom ,kdo by růžovou košilelu nosil.
Je to jen můj názor,ale tohle si na sebe navlíct,tak by volali doma záchranku,že mi jeblo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dle mého názoru k růžové košili ( která je teď mimochodem moderní ) bych volila kravatu v podobném tónu, jelikož růžová je už dost barevná. Třeba kravatu v barvě bordó ( tmavě červená ).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

bílá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

mě se hrozně líbí kombinace růžová/šedá – a je i docela populární… dají se sehnat kravaty s proužkem v obou těchto barvách

tmavě modrá se taky hodí, i ty proužky jsem někde viděla :)

a špatně by nemusela vypadat ani tmavě hnědá – takový ten čokoládový odstín

na výrazně růžovou bych asi nepoužívala nějaké výrazně světlé barvy, ale spíš tlumenější odstíny, vzorované kravaty pouze takové, které taky obsahují růžovou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emamamisu

tmavě i světle modrá. může být i růžová pokud má zajímavý vzorek. šedá a černá rozhodně taky. bordó se rovněž hodí. jelikož pro letošní rok jsou „trendy“ puntíky, pruhy i kostky volila bych takový vzorek. u těch modrých třeba tmavě modrá s bílými puntíky. světle modrá z nějakého lesklého materiálu. u růžové bych volila o dva odstíny jinou barvu než je košile. tady bych ale s vzory moc neexperimentovala, stejně jako u bordó.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek