jaká kosmetika na akné?

s jakou kosmetikou (značkou,.. např. garnier, neutrogena...) máte dobré zkušenosti při léčbě akné a s jakou naopak špatné??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

více sexu a je po akné.

Další odpovědi:

dobré jsou i přípravky od clearskinu,jak čistící voda tak mléko na ošetření pleti,

Zlatý

Nemůžu si pomoct, ale mně pomáhá úplně out věc - levandulovej olej, nakapat ho na navlhčenej vatovej tampon a potírat tím obličej. Pěkně čistí, dezinfikuje a zdá se mi, že i stahuje póry. Žádná drahá kosmetika se mi nikdy neosvědčila. Ale určitě to je invidivduální, někomu to sednout může...
A přes den používám Aknecolor - léčivá pasta, která je tónovaná, takže se dá nosit místo makeupu. Dá se to koupit v lékárně za snad 80 korun. Nevýhoda je, že jsou jen dva odstíny, hodně světlej a hodně tmavej - takže pokud se zrovna netrefíš do toho přirozenýho, musí se trošku míchat a zkoušet... ale mně vcelku pomohl.

Bronzový

POmohlo mi trochu Vichy, je to sice drahé a dá se to sehnat jen v lékárnách, ale o to to má podle mě větší účinek a mají celkem velký výběr podle typů pleti a rozsahu akné...ale nejvíce mi určitě pomohlo potírání pleti kolidním stříbrem, stříbro je známe již hodně dlouho staletí, pro své antibakteriální a antivirové schopnosti...vítě proč je voda v kostele, kterou se křtí a která je v té nádobce vždy čistá? Protože tyhle nádoby byly pokryté stříbrem...to samé, šlechta nebyla prakticky vůbec nemocná na chřipky apod, protože jedla ze stříbrných talířů stříbrnými příbory, pili ze stříbrných číší...takže působí jako velmí účinná dezinfekce...koloidní stříbro je nejúčinnější, když se pije a zaroveň s ním potíráte obličej...bakterie a viry budou mít jen mizivou šanci na to, aby vám mohly tvořit záněty a potíže...jak známo to bakterie dělají záněty pleti a jak se pokožka chce bránit, tak vypustí více mazu a ucpou se póry, což vede k akné...tešdy pokud váš problém není způsoben hormonálně, to by pak zabrala nejspíš antikoncepce, kterou by na to doporučil nejlépe gynekolog...snad Vám má odpověď pomůže

Bronzový

Zkušenosti nemám žádné - tyhle problémy jsem bohudík nikdy neměla.

Používám - spíš používala jsem Vichy. Teď už naštěstí s akné tolik problémy nemám.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.