Avatar uživatele
Krčálek

Jaká kniha vás bavila tak, že jste si ji přečetli několikrát? Mě teda Vánoční koleda od Dickense

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, Tom20 před 4280 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucijej

Takových knížek mám víc: Kříž u potoka od K.Světlé, Jak přicházejí sny od Mathensona, Zelená míle od Kinga, Tracyho tygr od Saroyana a série Harryho Pottera :o)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Z dětství si rád přečtu po letech Lovecké povídky, Stařec a moře, ap.
Z pozdějších knih pak už leccos, jsou to ale knihy na studium, byť se tak netváří.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Lovci mamutů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pudlík

Já se nehci opičit, ale taky si nejraději čtu Vánoční koledu od Dickense. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Takových knih je několik, které jsem četl několikrát. Nejvícekrát jsem snad četl od E.T.Setona Dva divoši a Knioha lesní moudrosti. Tyto knížky čtu již od mládí, a ještě nikdy se mě neomrzely, i když je znám téměř zpaměti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jájá...

Asi Pán pstenů a Odkaz dračích jezdců (všechny části). Ty už čtu poněkolikáté :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ups,taky mám několik oblíbených titulů,HP například,toho jsem přečetla pokaždé od začátku s každým novým dílem a pokaždé jsem narazila na něco nového.Opičí král mě bavil,Přežít,Pro­métheus v plamenech,Ma­yday,no a momentálně jsem ulítla na Twilight sáze,to čtu teprve podruhé,ale na 100% se k tomu ještě vrátím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek