Krčálek

Jaká kniha vás bavila tak, že jste si ji přečetli několikrát? Mě teda Vánoční koleda od Dickense

Nejlepší odpověď
Lucijej

Takových knížek mám víc: Kříž u potoka od K.Světlé, Jak přicházejí sny od Mathensona, Zelená míle od Kinga, Tracyho tygr od Saroyana a série Harryho Pottera :o)

Další odpovědi
www

Z dětství si rád přečtu po letech Lovecké povídky, Stařec a moře, ap.
Z pozdějších knih pak už leccos, jsou to ale knihy na studium, byť se tak netváří.

anonym

Lovci mamutů.

Pudlík

Já se nehci opičit, ale taky si nejraději čtu Vánoční koledu od Dickense. :)

Drap

Takových knih je několik, které jsem četl několikrát. Nejvícekrát jsem snad četl od E.T.Setona Dva divoši a Knioha lesní moudrosti. Tyto knížky čtu již od mládí, a ještě nikdy se mě neomrzely, i když je znám téměř zpaměti.

Jájá...

Asi Pán pstenů a Odkaz dračích jezdců (všechny části). Ty už čtu poněkolikáté :)

iceT

Ups,taky mám několik oblíbených titulů,HP například,toho jsem přečetla pokaždé od začátku s každým novým dílem a pokaždé jsem narazila na něco nového.Opičí král mě bavil,Přežít,Pro­métheus v plamenech,Ma­yday,no a momentálně jsem ulítla na Twilight sáze,to čtu teprve podruhé,ale na 100% se k tomu ještě vrátím.