Rokio

Jaká jste majetková třída?

Jste bohatí, chudí, či někde uprostřed?

Nejlepší odpověď
mosoj

chudá třída

Právě jsem se vrátil ze špitálu. Podle toho tam s vámi zacházejí.
Nadstandartní pokoje už mají své patro a nikdo mezi ně nesmí.

Špitál je místo, kdo to opravdu pocítíte. Ostatní je brnkačka.

Další odpovědi
Drap

bohatá třída

Neznám, jak se oficiálně lidé zařazují do majetkových tříd, a ani nechci být do žádné zařazován. V anketě chybí jiná možnost. Pokud by tam byla, odpověděl bych, že jsem třída taková akorát.
A za další, nic ti neni po tom, jaký mám majetek a jaká jsem majetková třída.

M_Petr_M

nižší střední třída

Adamos00

bohatá třída

quizzi

nižší střední třída

Schází definice jednotlivých tříd.

Nuk nuk

střední třída

metro

nižší střední třída