Áďa123

Jaká jsou tel. čísla na let' s playery?

Ahoj
Víte někdo tel. číslo na jednoho z těchto let' s playerů?:
Pedro,
Gogo,
House,
Ježíšek1,
MenT.
Pokud ano, prosím napište.
Dík

Nejlepší odpověď
kapka

Áďo, to opravdu není dobrý nápad, chtít jejich osobní telefon. Mají moc fanoušků a nemohou si s každým telefonovat. Poradím ti spíš, abys zašla na nějakou akci, kde se můžeš osobně vidět se spoustou youtuberů. Těch akcí je poměrně dost. Nevím odkud jsi, ale v dubnu bude akce v Praze. Pokud chceš víc informací, napiš mi do vnitřní pošty. :)

Další odpovědi
Metysson

Vážně? Co vím, to je narušování soukromí.

www

Nekomunikuji s nikým takovým, google ale prozradil toto:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=let%2­7s+play+kontak­t&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&