user751

Jaka jsou pravidla karetní hry vojna?

Mozna to ma jiny nazev ale nemuzu to na inet najit. Hra je zhruba tak ze je to pro dva hrace, rozdaji se vsechny karty a v kazdem kole kazdy hrac da jednu kartu (ze svoji kupky) a vyssi karta vyhrava. Hry vyhrava hrac ktery ukoristi vsechny karty. Ale detaily uz nevim – hral jsem to jako dite. Jake jsou alternativni nazvy teto hry?

Odpovědi
marci1

Stále se to jmenuje vojna. Pravidla ve zdroji :

Zdroj: http://www.ba­byonline.cz/ak­cni-svet-deti/hry-s-bol/karetni-hry/vojna