Bronzový

Jaká jsou nejužívanější psychofarmaka (názvy)?

Nebo lépe - pokud je tu náhodou psychiatr, nebo lékárník, asi budou vědět - kdo jsou nejvýznamnější výrobci psychofarmak na našem trhu? Znám jen Janssen Cilag. Pomůže mi to v neziskovce Reset, která pomáhá uživatelům psychiatrické péče. Děkuji
Doplňuji:
arygnoc: jak víte, že mi ty informace budou k ničemu? Vždyť ani nevíte jak je chci využít. Vaše domněnka, že chci léky doporučovat je mimo realitu. Kdybyste pozorně četl/a můj dotaz, věděl/a byste že mi jde hlavně o výrobce léků, s nimiž potřebuji jednat. Samotné léky mě nezajímají.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aby bylo možné u nás lék použít, je potřeba souhlas SUKL. Ten má největší přehled o všech u nás používaných lécích. Doporučuji Váš dotaz směřovat tam.

Další odpovědi:

Zlatý

názvy vám budú na nič, keď nebudete poznať ich zloženie a účinky.
a to nehovorím o kombináciách liekov.

a laikovi - i so šľachetnými úmyslami, sú takéto informácie zbytočné.

:-Q
Doplňuji:
vy ako laik - nelekár/nelekárnik nebudete s výrobcami a dodávateľmi v žiadnom prípade jednať, resp. oni s vami
psychofarmaká ako také podliehajú zákonu o opiátoch a psychotropných látkach, ktoré sú prísne registrované, a to včítane receptov, ktoré konieckoncov ani nemôže predpísať každý lekár.
ste mimo obraz, tieto lieky nemôžete ani objednávať, ani ordinovať ba ani podávať.

:-Q

Bronzový

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.