milablond

Jaka jsou ma prava pri reklamaci sluzby?

Dnes jsem byla na osetreni laserem (odstraneni zilek, ktere si zada nekolik osetreni). Prvni osetreni jsem podstoupila minulou zimu. Za prvni osetreni jsem zaplatila 1000, za dalsi 4 nic. Tuto zimu jsem za prvni osetreni zaplatila 1000 a za druhe osetreni 2000 – pry jsem dnes mela vice pulzu, ale kdo se o ne stal? Nikdo se me na pocet pulzu nezeptal a nikdo me neinformoval, ze platim za pocet pulzu a ne za osetreni. WTF?

Nejlepší odpověď
gecco

Otázkou je, co sis objednala:

  1. odstranění žilek
  2. počet pulsů

V konkrétním případě mám zato, že sis objednala u odborníků odstranění žilek – tak plať a nekecej odborníkům do toho, jak mají svého/tvého cíle dosáhnout…

To víš – zkrášlování je drahé – a bude hůř, zrenovování veterána taky stojí víc, než oprava ťuknutýho čumáku na nový káře…
😁

Další odpovědi
ivzez

S všeobecnými obchodními podmínkami i reklamačním řádem
(byly k dispozici v provozovně, zřejmě je najdete i na webu)
jste se před zákrokem jistě důkladně seznámila. Řiďte se jimi.

_______

Doplňuji:

Co míníte větou
„Nikdo se me na pocet pulzu nezeptal a nikdo me neinformoval…“?
Že byste se před objednáním neseznámila s aktuálním ceníkem?