Ozzy21

Jaká jsou lepší sluchátka?

Na Jack nebo na USB pro lepší kvalitu zvuku mikrofonu i zvuku samotného..

Odpovědi
Alesh

Nechci žvanit, ale myslím, že tohle ti tu kvalitu neovlivní. Jdi po jiných parametrech.
Pokud bych šel do sluchátek, pak bych spíš volil bezdrát, což jsem zvolil i u normálních repráků, jelikož mám ntb, tak za ním nechci tahat zbytečně kabely.

Orange

Tohle to podle mě vůbec neovlivňuje.. Důležitější je kvalita sluchátek a zvukové karty.

kelley

To je jen reklamní trik. Dneska už (téměř) všechny počítače zvukovou kartu mají. Připojením USB sluchátek se do systému přidá jen další zvuková karta v těch USB sluchátkách, která může být (a nejspíš i bude) horší než ta, co už máš v PC…