Rokio

Jaká jsem majetková třída, když mám takový majetek a takové postavení?

Můj majatek má hodnotu přibližně 200.000 korun. Patří mezi něj například tablet, starší mobil, tenisky, běžecká výbava, posilovací nářadí a pár značkových oblečení. Jsem student prestižní střední školy, bloger a investor. Můj příjem je 1.850 korun měsíčně.

Svůj majetek a postavení zde neříkám proto abych se chlubil, ale proto, abych zjistil, jak na tom po stránce ekonomické jsem.

Odpovědi
Lamalam

Pokud jsi opravdu investor, tak určitě patříš k boháčům.

Kryšpín

Chudý Čech je zhruba patnáckrát bohatší, než chudý Afrikán, ale také dvakrát chudší než chudý Ital, tak by se dalo pokračovat.

Kepler

Zatím patříš k chudší vrstvě, ale možná máš našlápnuto k té bohatší a bude z tebe selfmademan.