vita

Jaká je životnost akrylové vany???

Zdraví.Je tu nějaký odborník ohledně akrylovych van?? Rekonstruoval jsem si koupelnu kde mam i rohovou vanu. Muj děda šetřilek si tam nechava vodu ve vaně,muže se trvale napuštěna vana nějak poškodit,mam namysly povrch vany.díky za odpovědi.

Odpovědi
suaeda

Myslím že trvale napuštěná akrylátová vana se neničí. Osobně až budu dělat rekonstrukci koupelny tak půjdu raději do plechové. Ale to hlavně z důvodu, že bych měl u akrylátové vany strach o prošlapnutí a zničeni dna.

jmhad

Ve vztahu k vodě neomezená,pokud se děda nekoupe v kyselině.Na mechanické poškození už je to horší.