jaká je výše nájmu za 1m2 byt.prostor v obci do 1000 obyvatel

Kde najdu sazby nájemného za m2 byt.prostor?
Jak je to s regulovaným nájemným v roce 2010?
od 1/2010 máme dodatek k náj.smlouvě se zvýšením nájmu. Od 1.3.2010 byt od obce koupil nový vlastník a chce nám zvýšit nájem. Má na to právo? Byt 64m2 a od 1/2010 nájem 2415,–-.

Odpovědi
člověk

možná se vám to bude zdát surové,ale je to zoufalý pozůstatek komunizmu,takzvané regulované nájemné,všichni na komunisty nadávají,ale brečí jak po nich někdo chce kapitalismus,Podle mne majitel by měl mít právo určovat nájemné podle svého uvážení,k čemuž dojde za 5 let.řekněte sama,já dám za dům několik milonů a vy jen pár kporun a ještě protestujete