mosoj

Jaká je výhoda granitového kuchyňského dřezu ?

Není to jenom výhoda lehčí peněženky ?

Nejlepší odpověď
Já...

Kromě ceny má proti nerezu spíše jen samé výhody: je trvalejší, je odolnější na poškození, nepoškrábe se, je módnější, drží teplotu, nešpiní se tolik a lépe se myje, větší výběr barev a vzorů, aj.
Otázka je, zda-li tyto výhody vykompenzují tu vyšší cenu…
My ho do nové kuchyně nového RD nechtěli kvůli té ceně, kuch.studio nás však do něj stále tlačilo, že bychom si krásnou kuchyň degradovali nerez plechem, atd., atd. Byli jsme neústupní. Pak nám zničehož nic slevili na granitovém 40% z původní internetové ceny (mají E-shop), tak jsme do toho šli a zatím nelitujeme… Teď mne napádá, že když spadne sklenka či hrnek do granitu, asi se to nádobí snadněji rozbije než v pružnějším nerezu. Zatím se nám ale nepodařilo nic rozbít…

Další odpovědi
Drap

Myslím, že je to hlavně záležitost módních trendů

arygnoc

Já už se lekl, že granitový dřez dnes nemám jenom já.

:P

hanulka11

Tolik jsem po nem toužila, ale cena mě ujistila, že se bez něj obejdu. A navíc chce to k tomu stylovou kuchyň