Avatar uživatele
VanEgg

Jaká je výhoda být pokročilý na odpovědích ?

Včera jsem postoupil na pokročilého v odpovědích. Je to nějaká výhoda pro mě nebo pro mé otázky ? Prosím napište co si myslíte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4115 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podívej se do pravidel, tam najdeš různé stupně, kterými podle nasbíraných bodů budeš procházet. Je to odstupňováno tak, že vyšší zařazení Ti dává možnost ohodnotit více otázek a odpovědí ostatních uživatelů. Kategorie stříbrný a zlatý Ti dává navíc možnost mazat odpovědi a otázky odporující kodexu. Zatím můžeš takové problematické otázky a odpovědi „likvidovat“ pouze tak, že je nahlásíš adminovi a ten je po kontrole buď smaže, nebo ponechá.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Můžeš jít do předčasného důchodu-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

vše máš i v nápovědě
zde je bodovací tabulka :
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neboj není to žádná výhoda, klanět se ti tu nikdo nebude :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

jé zase jsem o něco přišla..
Sůwo do toho !! do toho !!

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Když ještě chvíli vydržíš, tak tě možná někdo doboduje až ke zlatu, jak se tu v poslední době stalo nejméně ve dvou případech. >ocko< by ti o tom mohla vyprávět. Jinak je to ovšem k ničemu 🙂

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zloděj křičí opět: chyťte zloděje! Sůwo, tohle už jde považovat opravdu jen za Tvou osobní paranoju. Je mi Tě skutečně od srdce líto.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Tak tato poznámka mně tedy opravdu pobavila

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Drape mě zas, jak řekla Sůwa( Když ještě chvíli vydržíš to je, jak v tý reklamě na zlatý prasátko a holčička odpoví „nené nemusím já už ho vidím“)

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Většinou se píše „paranoia“, tak tou já skutečně netrpím, já se tu jen velmi dobře bavím 🙂
Já si s vámi paní ale nikdy netykala a ani nehodlám.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Milá Sůwo, tak to máš smůlu. Co máš za problém, to víš nejlépe sama – a nepřestaneš se vztekat a nepřestaneš. Že by tohle byl druh zábavy, to tedy vážně nevím. Je to ze Tvé strany neustálé porušování kodexu. Ale to víš sama zatraceně dobře, viď? No a že Ti vadí tykání? Tak to máš ještě blbější. Jsou prostě lidé, kteří Ti nebudou tykat jenom proto, že tu o sobě prohlašuješ, že jsi stará „kmetka“! Ty mi tykat nemusíš, já Tě o to rozhodně žádat nebudu. Měj se fajn. Já si tu válku nezačala a nehodlám v ní ani pokračovat. Pokud Tě to tak moc baví, tak se přece směj a nebuď dotčená. Mně ty Tvoje útoky nevadí, ukazují totiž na Tebe, jak moc jsi nesnášenlivá a neobjektivní. Čus­ky.

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Tak vážená, já problémy nemám a tedy se ani nevztekám. A to tykání – jsou prostě lidé nevychovaní, kteří nemají ponětí o pravidlech slušného chování. Neprohlašuji, že jsem stará „kmetka“, tenhle výraz ani neznám, ale rozhodně jsem starší než vy. Jste totiž jen stará kráááááááááá..sa. 😁

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

předlouhé Áno ..
jak říká pan učitel v Soutparku :)
http://www.you­tube.com/watch?v=8sRJ2Cm­32kM

před 4115 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek