VanEgg

Jaká je výhoda být pokročilý na odpovědích ?

Včera jsem postoupil na pokročilého v odpovědích. Je to nějaká výhoda pro mě nebo pro mé otázky ? Prosím napište co si myslíte.

Nejlepší odpověď
anonym

Podívej se do pravidel, tam najdeš různé stupně, kterými podle nasbíraných bodů budeš procházet. Je to odstupňováno tak, že vyšší zařazení Ti dává možnost ohodnotit více otázek a odpovědí ostatních uživatelů. Kategorie stříbrný a zlatý Ti dává navíc možnost mazat odpovědi a otázky odporující kodexu. Zatím můžeš takové problematické otázky a odpovědi „likvidovat“ pouze tak, že je nahlásíš adminovi a ten je po kontrole buď smaže, nebo ponechá.

Další odpovědi
mosoj

Můžeš jít do předčasného důchodu-

briketka10

vše máš i v nápovědě
zde je bodovací tabulka :
http://www.od­povedi.cz/napo­veda/bodovani

anonym

Neboj není to žádná výhoda, klanět se ti tu nikdo nebude :).

briketka10

jé zase jsem o něco přišla..
Sůwo do toho !! do toho !!

Sůwa

Když ještě chvíli vydržíš, tak tě možná někdo doboduje až ke zlatu, jak se tu v poslední době stalo nejméně ve dvou případech. >ocko< by ti o tom mohla vyprávět. Jinak je to ovšem k ničemu 🙂

anonym

Zloděj křičí opět: chyťte zloděje! Sůwo, tohle už jde považovat opravdu jen za Tvou osobní paranoju. Je mi Tě skutečně od srdce líto.

Drap

Tak tato poznámka mně tedy opravdu pobavila

briketka10

Drape mě zas, jak řekla Sůwa( Když ještě chvíli vydržíš to je, jak v tý reklamě na zlatý prasátko a holčička odpoví „nené nemusím já už ho vidím“)

Sůwa

Většinou se píše „paranoia“, tak tou já skutečně netrpím, já se tu jen velmi dobře bavím 🙂
Já si s vámi paní ale nikdy netykala a ani nehodlám.

anonym

Milá Sůwo, tak to máš smůlu. Co máš za problém, to víš nejlépe sama – a nepřestaneš se vztekat a nepřestaneš. Že by tohle byl druh zábavy, to tedy vážně nevím. Je to ze Tvé strany neustálé porušování kodexu. Ale to víš sama zatraceně dobře, viď? No a že Ti vadí tykání? Tak to máš ještě blbější. Jsou prostě lidé, kteří Ti nebudou tykat jenom proto, že tu o sobě prohlašuješ, že jsi stará „kmetka“! Ty mi tykat nemusíš, já Tě o to rozhodně žádat nebudu. Měj se fajn. Já si tu válku nezačala a nehodlám v ní ani pokračovat. Pokud Tě to tak moc baví, tak se přece směj a nebuď dotčená. Mně ty Tvoje útoky nevadí, ukazují totiž na Tebe, jak moc jsi nesnášenlivá a neobjektivní. Čus­ky.

Sůwa

Tak vážená, já problémy nemám a tedy se ani nevztekám. A to tykání – jsou prostě lidé nevychovaní, kteří nemají ponětí o pravidlech slušného chování. Neprohlašuji, že jsem stará „kmetka“, tenhle výraz ani neznám, ale rozhodně jsem starší než vy. Jste totiž jen stará kráááááááááá..sa. 😁

briketka10

předlouhé Áno ..
jak říká pan učitel v Soutparku :)
http://www.you­tube.com/watch?v=8sRJ2Cm­32kM