VerSule

Jaká je vhodná střední škola, když chci být kriminalistka. Ale nechci dělat zkoušky fyzické zdatnosti??

Kam mám jít na střední školu. Když bych chtěla být kriminalistka, ale nechci dělat fizický testy?(nebo jak se tomu říká!) :D Dík za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Začni pátrat zde:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=po­licejn%C3%AD+%C5%­A1kola&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­mrdr&redir_es­c=&hl=cs&

Další odpovědi
Michal Kole

Kriminalista dělá v terénu a případně zatýká a někdy pachatel utíká a on musí za ním 🙂

Koukej na TV sice vše není pravda, ale něco má „pravdivé“ jádro.

Než budeš dělat kriminalistu tak nejdřív budeš pochůzkář než získáš nějaké zkušenosti

pusinka50

Všichni zájemci o policejní školu musí projít psychologickými a fyzickými testy, podotýkám, že velmi náročnými. Takže už začni cvičit
Doplňuji:
Já to napsala blbě. Všichni zájemci o policejní práci, kteří mají maturitu na jakékoliv škole, musí projít těmito testy. Jen hrstka uspěje u psychologických a pak tti úspěšní dělají fyzické testy. Ale myslím, že v současné době, kdy se snad zas bude snižovat stav policajtů, není toto nejvhodnější řešení. Můžeš to zkusit, za zkoušku nic nedáš, najdi si na ministerstvu vnitra kontakty a obvolej a zjisti si termíny přijímacích pohovorů a testů. pořád je lepší něco udělat než neudělat nic a pak si za to celý život nadávat