Hawajka

Jaká je velikost 158–164?

Je 158–164 XL,M,L atd. co je to za velikost?

Nejlepší odpověď
marci1

Tato velikost je dětská velikost. 158–164 označuje, pro jak velké dítě je ( kolik měří cm ). Jedná se asi o 13–14ti leté dítě.
Doplňuji:
Dívky :
S=7–8 let
M=10 let
L=12–14 let
XL=16 let
Míry v centimetrech viz zdroj : http://www.ob­chody.us/cz/ta­bulka-prepoctu-velikosti-obleceni-a-obuvi.php#child

Zdroj: http://www.ta­bulkavelikosti­.cz/deti

Další odpovědi
dnb

a jinak je to velikost (L)

gecco

Marci1…
Moje máma má 158 cm (na výšku, pochopitelně)…
Moje přítelka 164 (taky na výšku, pochopitelně)…
Obé v centimetrech…!!!
Su od narození pedofil??? – a kdovíco pedo-ještě???
.
Omlouvám se – ale tohle mne opravdu pobavilo… Dotaz i tvá odpověď.
😉

marci1

Super, jsem ráda, že se bavíš ! 🙂 Máš prostě rád děti ! 🙂 No vidíš, mají výhodu, že pokud obléknou dětskou velikost, mohou si ji koupit. Hlavně že nemají dětský rozum. Jenom ty roky už asi nemají, já taky nééééééééé! Škoda ! Tak čau, Ty pedo .:-))

marci1

Teď mě napadlo : Doufám, že jsi jim dal večeři a uložil k spánku ? 🙂

gecco

Dneska mám volno – navečeřel jsem se. A možná půjdu spát.
😉

marci1

Myslela jsem „jim! : "roztomile velkým“, mámě a přítelce ! 🙂