fgt

Jaká je věková hranice jízdy na Masarykově okruhu?

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo nevíte jaká je věková hranice jízdy na Masarykově okruhu v době jízd pro veřejnost, nebo jestli je potřeba ŘP. Na webu píší jen kontrolu občanského průkazu.

Odpovědi
Prokop Buben

Já myslím, že věková hranice vyplývá z toho občanského průkazu, a že ŘP nutný je.

Jestli je to ale pro tebe důležité (např. držitel ŘP sk. AM či A1), tak nejlepší by asi bylo neptat se u kováříčka, ale kováře:
http://www.au­tomotodrombrno­.cz/cz/kontakt