Avatar uživatele
UltraFan

Jaká je Vaše vysněná dovolená, pokud byste mohli jet kamkoli?

Jinak hezký večer přeju 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, NelieM před 2999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Přála bych si jet do Thajska.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
NelieM

Já už na vysněné dovolené byla. A to na Maledivách :) Ještě mě láká Norsko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

USA, začal bych dovolenou na Floridě a pak bych Státy křižoval podle koncertní šňůry mé již dvacet let oblíbené hudební srdcovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Chtěl bych podniknout výlet po Transsibiřské magistrále nebo se podívat na Nový Zéland.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Mám to podobně, jako to míval M. Tučný..
..kdyby tak šlo si stopnout raketu
a nechat se šoupnout na jinou planetu… ;-o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tforro

Canada nebo Sibiř. Tam mít srub, sekeru, pušku a KLID od všeho a všech.

…Ale o tom si můžu nechat zdát. Buď mám spoustu práce v práci, nebo je pracovní zápřah volnější a v tom případě mám práci na baráku na několik let dopředu jistou…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Stanice ISS. Klidně bych tam recykloval moč a uklízel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Fjů, toho by bylo asi víc…
Nejvíc času bych chtěla strávit v Japonsku. Sžít se s kulturou a lidmi jak z města, tak z vesnice, gastronomií (kromě pojídání živých tvorů, chobotnic atd.), naučit se spoustu věcí, procházet parky a přírodou, podívat se do různých měst…
Pak nějaká ta tropická pláž s palmami, bílým pískem a průhledným mořem, kde bych se mohla i potápět… Bahamy, Hawaii (sedět na lavičce, kde seděl Elvis, aby můj zadek byl ve stínu jeho zadku) …
Severské země kvůli přírodě…
Nějaký deštný prales…
Velkou Británii a poslouchat různý přízvuky a zkusit něco pochytit a samozřejmě se zdokonalit.

Jéžišmarja, a teď mám učit… :)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… není důležitý kam,ale s kým …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Do Thajska nee… Do Afriky na černošky. Třeba do Malawi – tam maj tu nejlepčí trávu vůbec

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Afrika
Bora Bora

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Do chudčího koutu Ameriky a na Sibiř, abych mohl porovnávat různý ismus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Irán, Sev. Korea a Kuba :DD (ostatní zde uvedené cíle už všechny znám)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirekborek

Anglie, Egypt :)

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Livka

Chtěla bych si projet všechna metropole evropských států, hlavně těch na severu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Dobrý den, moje vysněná dovolená by byla určitě dobrodružná cesta kolem světa. S mým novým trekový batoh na zádech bych procestovala ty nejzajímavější kouty naší planety a ochutnávala exotická jídla. Ráda bych se ponořila do pestrobarevného víru ulic v Tokiu, ale taky obdivovala majestátní krásu Machu Picchu. Nebo bych šnorchlovala v křišťálově čistých vodách Velkého bariérového útesu a zdolala některou z legendárních himalájských osmitisícovek.

Avatar uživatele
Michálek1245

Kdyby to bylo kamkoliv, tak to bude nejspíš nějaká Asie a taky mě hodně láká Austrálie. Prostě někam za teplem a za exotikou. Jenže to by mě zajímalo, kolik by mi moje oblíbená cestovní pojišťovna https://ervpo­jistovna.cz/ řekla, že bude čtrnáct dní v takové destinaci stát. A jinak mě taky láká Skandinávie. Vypravit se do Norska na ryby zní sice jako klišé, ale když jsem viděl fotky od kolegy, tak bych jel na hned. 😉

Avatar uživatele
Drahuška999

V této době? To my bychom byli rádi i za „obyčejnou dovolenou“ tady v ČR, protože jak asi všichni víte, nedá se snad nikam jet a to je přece hrozné… Takže naším takovým malinkým snem je se podívat zde do tohoto tree house – http://treehou­sejested.cz a mít pohodu a nepemýšlet nad tím, co se děje venku…

před 1131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Agneta: vážně? A jaké to bylo na ISS? Neznáš nějakou nízkonákladovou společnost? 🙂

před 2999 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek