UltraFan

Jaká je Vaše vysněná dovolená, pokud byste mohli jet kamkoli?

Jinak hezký večer přeju 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Přála bych si jet do Thajska.

Další odpovědi
NelieM

Já už na vysněné dovolené byla. A to na Maledivách :) Ještě mě láká Norsko

quentos

USA, začal bych dovolenou na Floridě a pak bych Státy křižoval podle koncertní šňůry mé již dvacet let oblíbené hudební srdcovky.

ten který je

Chtěl bych podniknout výlet po Transsibiřské magistrále nebo se podívat na Nový Zéland.

zjentek

Mám to podobně, jako to míval M. Tučný..
..kdyby tak šlo si stopnout raketu
a nechat se šoupnout na jinou planetu… ;-o

tforro

Canada nebo Sibiř. Tam mít srub, sekeru, pušku a KLID od všeho a všech.

…Ale o tom si můžu nechat zdát. Buď mám spoustu práce v práci, nebo je pracovní zápřah volnější a v tom případě mám práci na baráku na několik let dopředu jistou…

Kepler

Stanice ISS. Klidně bych tam recykloval moč a uklízel.

RyuzakiKate

Fjů, toho by bylo asi víc…
Nejvíc času bych chtěla strávit v Japonsku. Sžít se s kulturou a lidmi jak z města, tak z vesnice, gastronomií (kromě pojídání živých tvorů, chobotnic atd.), naučit se spoustu věcí, procházet parky a přírodou, podívat se do různých měst…
Pak nějaká ta tropická pláž s palmami, bílým pískem a průhledným mořem, kde bych se mohla i potápět… Bahamy, Hawaii (sedět na lavičce, kde seděl Elvis, aby můj zadek byl ve stínu jeho zadku) …
Severské země kvůli přírodě…
Nějaký deštný prales…
Velkou Británii a poslouchat různý přízvuky a zkusit něco pochytit a samozřejmě se zdokonalit.

Jéžišmarja, a teď mám učit… :)

Mc Merkurion

… není důležitý kam,ale s kým …

jáára

Do Thajska nee… Do Afriky na černošky. Třeba do Malawi – tam maj tu nejlepčí trávu vůbec

terry

Afrika
Bora Bora

Kryšpín

Do chudčího koutu Ameriky a na Sibiř, abych mohl porovnávat různý ismus.

Agneta

Irán, Sev. Korea a Kuba :DD (ostatní zde uvedené cíle už všechny znám)

mirekborek

Anglie, Egypt :)

Livka

Chtěla bych si projet všechna metropole evropských států, hlavně těch na severu.

Jana5678

Dobrý den, moje vysněná dovolená by byla určitě dobrodružná cesta kolem světa. S mým novým trekový batoh na zádech bych procestovala ty nejzajímavější kouty naší planety a ochutnávala exotická jídla. Ráda bych se ponořila do pestrobarevného víru ulic v Tokiu, ale taky obdivovala majestátní krásu Machu Picchu. Nebo bych šnorchlovala v křišťálově čistých vodách Velkého bariérového útesu a zdolala některou z legendárních himalájských osmitisícovek.

Michálek1245

Kdyby to bylo kamkoliv, tak to bude nejspíš nějaká Asie a taky mě hodně láká Austrálie. Prostě někam za teplem a za exotikou. Jenže to by mě zajímalo, kolik by mi moje oblíbená cestovní pojišťovna https://ervpo­jistovna.cz/ řekla, že bude čtrnáct dní v takové destinaci stát. A jinak mě taky láká Skandinávie. Vypravit se do Norska na ryby zní sice jako klišé, ale když jsem viděl fotky od kolegy, tak bych jel na hned. 😉

Drahuška999

V této době? To my bychom byli rádi i za „obyčejnou dovolenou“ tady v ČR, protože jak asi všichni víte, nedá se snad nikam jet a to je přece hrozné… Takže naším takovým malinkým snem je se podívat zde do tohoto tree house – http://treehou­sejested.cz a mít pohodu a nepemýšlet nad tím, co se děje venku…

Kepler

Agneta: vážně? A jaké to bylo na ISS? Neznáš nějakou nízkonákladovou společnost? 🙂