Jaká je vaše vlastnost?

Nejlepší odpověď
Illines

něco jiného

Realizovat me myslenky.byt sama sebou a nezapomenout vnimat okoli.

Další odpovědi
Damiana

něco jiného

Snad kromě trpělivosti si pleteš vlastnosti a schopnosti.
Citlivost, nerozhodnost, laskavost, pořádkumilovnost, cílevědomost, tolerance, ustrašenost, atp. – to jsou vlastnosti.
Moc by se mi ale líbila jako vlastnost Chytrost – to mě docela dostalo! 🙂

quentos

Trpělivost

bral jsem to podle toho, které z nich mám asi největší míru. Ovšem i tak jsem od studií na prášcích, i svatá trpělivost má svoje meze :{/>

zzzzz

něco jiného

Já mám spoustu vlastností, dobrých i těch méně dobrých, a doufám, že ty dobré převyšují, ale to by měli spíš posoudit jiní.

DusanOrlik

Zdatnost

¨Mám jich více,ale Zdatnost asi nejvíce 🙂

Katusa

něco jiného

Tvrdohlavost

poa.li

Rychlost

Ale i něco jiného 🙂

Heřman

Síla

Přiměřeně

Pěťák 007

Síla

Asi vše, až na trpělivost…

Illines

Qentosi,co to slysim-za kazdou cenu?