Bikerusec

Která je vaše oblíbená zoo?

Ahoj, která je Vaše oblíbená zoo a proč? Co je pro Vás největším lákadlem? Služby, prostředí, nebo množství druhů?

Odpovědi
Rokio

Zoo v Jihlavě, a to kvůli rozličných zvířatům, hřišti a občerstvení.

Tw!st

ve Zlíně. Kvůli občerstvení. Ne, kvůli tomu, že je to hezky rozděleno na kontinenty 🙂

verka

Mám ráda Dvůr Králové. Záleží také na tom, s kým jdete do ZOO. Dětem do dvou let bude lákadlem zázemí zahrady, takže houpačky a jiná dětská lákadla. Ve Dvoře je teď nově „vymalováno“ a fakt super nápaditě. Jeďte se podívat, doporučuji.

Nuk nuk

Já mám nejraději Pražskou ZOO. Určitou roli v tom asi hraje nostalgie (bydlela jsem nedaleko, takže patřila k mému dětství), ale i celkově – druhy zvířat, prostředí pro ně i pro lidi, služby, občerstvení – můj syn je celiak a teď když jsme tam byli naposledy, zjistili jsme, že mají i slušnou nabídku jidel bez lepku. Ale samozřejmě cena je horší.

Druhá oblíbená je v Ústí nad Labem.

Honza5486656

Olomouc – žádné neobsazené klece jako v Ostravě, zvířátka druhově u sebe a možnost se svézt vláčkem mezi zvířaty(pdobně jako ve Dvoře Králové). Také tam je plno stánků s občerstvením, a pokud někomu nevyhovuje jídlo na plastu, v areálu je také restaurace. Dobrá restaurace. Pro děti plno hřišt a lanový park.

Weirdquestio

Vídeň – Schönbrunn. Kvůli 3 druhům tučňáků a pandě obrovské.