Avatar uživatele
Respire

Jaká je vaše oblíbená značka cigaret ?

Jaká je vaše oblíbená značka cigaret ? Dělám takovou menší anketku :D Napište značku, popř. proč tahle značka a popř. druh (červený, modrý, praskací…)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3630 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Žádná, jak může mít někdo oblíbené něco, co smrdí, to fakt nechápu. Má někdo snad v oblibě kupu hnoje? 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Francouzské " žebrrranééé" a české „davajky“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Dříve to byla Bramborová nať. 60 let jsou mně cigarety ukradené. I tak mám na stará kolena nemocí víc než dost.

Můj švagr kouřil a nyní toho lituje. Má nález na plicích a doktoři neví co to je, načež co s tím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Zda to bude skutečně ta poslední, tak na značce ani tak nezáleží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Zkoušel jsem kouřit ve čtvrté třídě, to byly ještě Partyzánky, Astry, Perly, pak jsem toho nechal. Dnes ani nevím, jaké cigarety jsou na trhu. A cigaretu jsem neměl už 40 let. Naopak vadí mi, když přede mnou venku jde kuřák a kazí přede mnou vzduch, nebo když si přede mnou v autobuse sedne kuřák, který právě na zastávce dokouřil cigaretu. Z jeho několika výdechů mi není dobře.
Ale dobře, děláte průzkum a jedná se vlastně o určité zboží, i když to jsou cigarety.
Jsem nekuřák, ale vím, že nějaké cigarety kdysi existovaly a abyste měl čárku , tak vzpomínám , že jsou Marlboro, Dunhill, Sparta. Něco snad ještě existuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

…balené

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Philip Morris, modré, Red White Slimky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HHanka

Snažím se nekouřit 🙂Ale jinak LM.

Upravil/a: HHanka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek