Respire

Jaká je vaše oblíbená značka cigaret ?

Jaká je vaše oblíbená značka cigaret ? Dělám takovou menší anketku :D Napište značku, popř. proč tahle značka a popř. druh (červený, modrý, praskací…)

Nejlepší odpověď
Alesh

Žádná, jak může mít někdo oblíbené něco, co smrdí, to fakt nechápu. Má někdo snad v oblibě kupu hnoje? 😉

Další odpovědi
anonym

Francouzské " žebrrranééé" a české „davajky“.

mosoj

Dříve to byla Bramborová nať. 60 let jsou mně cigarety ukradené. I tak mám na stará kolena nemocí víc než dost.

Můj švagr kouřil a nyní toho lituje. Má nález na plicích a doktoři neví co to je, načež co s tím.

Mirdas

Zda to bude skutečně ta poslední, tak na značce ani tak nezáleží.

Kelt

Zkoušel jsem kouřit ve čtvrté třídě, to byly ještě Partyzánky, Astry, Perly, pak jsem toho nechal. Dnes ani nevím, jaké cigarety jsou na trhu. A cigaretu jsem neměl už 40 let. Naopak vadí mi, když přede mnou venku jde kuřák a kazí přede mnou vzduch, nebo když si přede mnou v autobuse sedne kuřák, který právě na zastávce dokouřil cigaretu. Z jeho několika výdechů mi není dobře.
Ale dobře, děláte průzkum a jedná se vlastně o určité zboží, i když to jsou cigarety.
Jsem nekuřák, ale vím, že nějaké cigarety kdysi existovaly a abyste měl čárku , tak vzpomínám , že jsou Marlboro, Dunhill, Sparta. Něco snad ještě existuje.

Mc Merkurion

…balené

NelieM

Philip Morris, modré, Red White Slimky

HHanka

Snažím se nekouřit 🙂Ale jinak LM.