Mika47

Jaká je vaše oblíbená písnička k táboráku?

Nejlepší odpověď
beer

Ascalona, Niagára, Řeka hučí – je jich víc ))

Další odpovědi
quentos

Dajána

Hamon

Každá, která je hraná a zpívaná u táboráku s těmi správnými lidmi.

Sarrow

Zvoník, Darmoděj, Rosa na kolejích,…
Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=Ep­kxt9kmTjE

Nuk nuk

Takových znám desítky, ale osobně mám nejradeji písničky od Wabiho Ryvoly.

Kelt

U táboráku ani nejde o to, která píseň je oblíbená nebo ne. To, co dělá káborák tak okouzlující a nezapomenutelný je možnost se uvolnit a zazpívat si venku, s přáteli, s rodinou. Daleko důležitější je ten pocit vnitřní semknutosti , který asi každý cítí při zpěvu písní u táboráku, než konkrétní píseň. Určitě si nebudete pamatovat, jaké písně jste zpívali a které ne, ale na zážitky a na ty chvíle nezapomenete nikdy.

www

Kryté vozy, tu mám nejraději hned po Ascaloně.

Damiana

Walking in Memphis od Marka Cohna.

Drap

Až ztichnou bílé skály

Krakis

Tak mi ho teda vyndej,vyndej bejby..... 🙂