Jaká je vaše oblíbená fiktivní postava?

Třeba z knihy či že hry. U mě je to Geralt z Rivie už od první knihy :)

Doplňuji:

Vypadají jak šmoulové na steroidech :D

Nejlepší odpověď
anonym

arygnoc
http://1.bp.blog­spot.com/-WjcOY8OYQ78/VCDbWu­I1moI/AAAAAAA­AA-A/Yvt3Zydpm4A/s1600/05-killeveryone.jpg

Další odpovědi
marci1

Jára Cimrman. 🙂

Lamalam

Cimrman, jednoznačně.

anonym

U mě to byly všechny modré postavy z filmu Avatar .
Doplňuji:
To dá rózum,vzdyt jejich předkové byli šmoulouvéééé

Luxx

Ježíšek :D

lexx

Fantomas, měl vcelku pokrokové názory, lumpy i vyšší kruhy dával do jednoho pytle, vydíral, likvidoval leda gaunery a zbohatlíky

MissyKoschei

The Doctor (chtěla jsem se omluvit, že je ze seriálu,ale on je vlastně i v knihách,takže OK. Jinak třeba Emma,Jacob,Enoch – Sirotčinec pro Podivné děti,Sherlock Holmes,Flammea – Pod maskou smích atd. Téměř ve všem najdu někoho,koho si oblíbím :D )