bricks

Jaká je vaše nejoblíbenější značka piva?

U mě vede Krakonoš… 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

u mě též Krakonoš, ještě mám tu kliku, že ho mám přímo naproti ;{)> kór sezónní čtrnáctka je mana

Další odpovědi
briketka10

já jen 10° a když mám 11° stačej mi dvě a jsem
pod stolem Gambrinus, nebo Kozel a Bernard
mám ráda tmavý anebo řezaný..

anonym

U nás vede Bernard.

anonym

Budvar a to ostatní není pivo!!!

Agneta

Jsou lidé, co pijí všechno co teče, ti další pijí to, co je v jejich hospodě k dostání, a já piju jen to nejlepší pivo na světě, a tím je bavorský Ayinger, i v Německu jinak neznámý pivovar, tedy mimo Bavorsko.
V Česku jsou všechna piva typově-výrobně plzeňská, a „pšeničná“ piva – už jen jak špatně to česky zní – jsou neznámá, existuje jen jedno: „Gambrinus bílé“, a to je prakticky stejné, jako ty ostatní.
Od Ayingera můžete pít fakt všechno, i lahvové, v Bavorsku oficiálně od 16 let (některá mají přes 8% alk.). Ta normální mají kolem 5,5%, a jsou pro ženy kolem 50 kg skutečně dost silná, jedno úplně stačí na to, že už jen tak lehce nevstanete, a na druhé si už nesmíte troufnout, nebo polezete po čtyřech:DDD
http://www.biershop-bayern.de/ayinger-ur-weisse-9-flaschen.html

da ny

U nás vede Gambrinus a Plzeň ;)
Doplňuji:
souhlas s marci1, Svijany také dobré.
Co tedy vůbec nemusím, je Budvar… :(

anonym

„kosmický sliz“

Luxx

Radegast

marci1

Je to jedna značka, kterou by mi hned někdo zprotivil. 🙂 Ale jinak mám ráda „Plzeň“ a v poslední době se mi zdá docela dobré pivo „Svijany“. 🙂

NelieM

Holba, Plzeň a Radegast :)