ibišek

Jaká je vaše nejoblíbenější vůně, kterou používáte ? Myslím tím toaletní voda…

Můj favorit je Givenchy Amarige Extravagance a Gucci Rush 2.
Otázka je samozřejmě i pro muže :)

Nejlepší odpověď
panenka

Já jich mám mnoho které mám nejoblibenější takže těžko říci.

Další odpovědi
Jahoda

Také mám celou řadu oblíbených vůní. Jedna voní tak, druhá zase onak. Tudíž nemohu posoudit, která je pro mě nej. 😉

anonym

ja mam rada ovocne lehke vune

Miroslavst

Dobrá otázka. Bohužel na odpověď si budeš muset počkat do té doby, dokud technologie dovolí přenos vůní.
Nevím jak se co jmenuje, jen vím, že to mi voní a to ne. Ale co to je nevím.

BEAES

Já mám ráda Lacoste Femme, Bvlgari má pěkné vůně, na zimu používám Dior Tender Poison a od Giv. mám ráda Anděla a Démona. Ráda také zkouším nové vůně…ale nemají na starší vůně- klasiku.

straširybka

já mám ráda květinové, ovocné svěží, takže teď v létě chanel chance eau fraiche, ta je nádherná, pak escada rockin rio, gucci eaude parfum II …na zimu samozřejmě tyto nejdou použít, to mám diesel fuel for life…mám ráda střídat vůně a na tyto dražší si vždy našetřím i kdybych měla čekat rok. nepoužívám ty levnější.

ladyhawke

MontBlanc – Femme du MontBlanc – to je můj favorit.

Přikládám ještě
Karl Lagerfeld – Sun Moon Stars.