Usoman

Jaká je vaše nejoblíbenější VODKA a RUM?

Nejlepší odpověď
led

Voda H2O

Další odpovědi
Mc Merkurion

… vodku jsem pil staličnaju,po revoluci zmizela,a od té doby ne,a RUM je jen jeden,a to z Hradce,tak jakej oblíbenej?

kodl67 > ty ostatní mezi rumy neřadim,jo,Božkov ten by se možná ještě v nouzi dal,ale ty ostatní neeee! …

kodl67

vodka Blend 42 a rum z Božkova
a jakpak to že je jen jeden rum?
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tuzemský_rum

pucipuci

Je mi to jedno, piju je s džusem a colou a to se ztratí…

luky.1986

Pirat, Legendario a Ron Zacapa Centenario 23yo.. Asi u nas nejvic proflakle, ktere mi chutnaji.. jsou samozrejme i lepsi. Vodku podle chuti rozeznam kvalitni od levne, ale zadnou si nevychutnam, takze ji neholduji

Mimozemšťan

Rum každej kromě chemičáka tuzemáka – ten je dobrej jen na lití do záchodu aby nesmrděl a do čaje na grog rakouskej Stroh80%.
Vodka se nedá použít ani na mytí oken, ale když naleješ 2 flašky do sifonu pod umejvadlem tak přestane smrdět.

anonym

Vodku pouze jemnou a rum,co má plachetnici,ostatní stojí za prd.

Tomáš78

Já mám rád kvalitní rum jako třeba rum Diplomatico https://www.kva­litnirumy.cz/rum-diplomatico-reserva-exclusiva