pan X

Jaká je vaše nejoblíbenější série seriálu Simpsonovi?

Já mám osobně rád série, které byly ,,uprostřed'' všech sérií.
Doplňuji:
Ty nové stojí za prd, poněvadž už nevymýšlejí tak srandovní příběhy jak kdysi a u každého dílu se snaží nacpat nějakou hostující celebritu nebo parodii. A vůbec co teprve speciální čarodějnické díly, ty už nejsou vůbec strašidelné, jenom parodují kde jaký film. Parodie jsou fajn, ale nemá se to přehánět.

Odpovědi
MonkeyKing

Mě se nechche soudit, protože Simpsonovi jsou nejdelší seriál, který běží na TV obrazovkách. Je jasné, že se zdá, že už to stojí za prd (možná máš pravdu), ale pokud jsi viděl nové díly, taky by ses u něčeho zasmál. Navíc když se mrkneš na 1. sérii tak ta je skoro o ničem – z grafického hlediska ani nemluvim. Nejvtipnější je asi tak v těch cca 16.-22. série. Páč je lepší animace a dá se na to dívat (teda podle mého). A Speciál. Čaroděj. Díl není o tom aby ses bál, spíš to je takovej masakr, kde třeba hl. postava zemře, ale pak se v normál. dílu objeví

brawldawe

8 serie 1 díl