Lgee

Jaká je vaše nejoblíbenější pohádka z dětství?

Odpovědi
Lamalam

Jan Drda – Jak šel Honza do lenoráje.

Drap

Za mého útlého mládí nebyly počítače, ani televize. Všechny pohádky se četly nebo vyprávěly. Každý den jiná. Těch pohádek byla spousta a většina jich bylo pěkných. Nedokáži určit nejoblíbenější, aniž bych uškodil ostatním.

anonym

Fake taxi.

anonym

Měl jsem rád pohádky od loupežnících,o do­bru a zlu.

verity

Když vzpomenu na pohádky co mi četla maminka,tak nejoblíbenější byly Hrnečku vař!O Budulínkovi a O Otesánkovi.Poz­ději jsem milovala méně známou knížku Gabra a Málinka,na tu vzpomínám nejraději.