Avatar uživatele
gogogod

Jaka je vase nejoblibenejsi pisnicka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? quentos, barnajka, fablen, HDMI před 4638 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„Anyway“ od Martiny McBride. Přenádherná věc, tím více, že je její první autorská, dosud zpívala 18 let jen převzaté věci.

Otázka tu padla cca před rokem a půl a ani tehdy jsem neodpovídal jinak: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vase-nejoblibenejsi-pisnicka . Zatím ji od jejího napsání a vydání žádná nepřebila ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Já mám těch oblíbených písniček tolik, že jednu ti neřeknu, i kdybys mě rozkrájel :) Ale mezi ty úplně nej nej nej patří asi „Sound of silence“, „The Boxer“, „I am a rock“, „Flowers never bend with a rainfall“ a „Homeward bound“ od Simona & Garfunkela, „Far far away“ a „My oh my“ od Slade, „Bohemian rhapsody“, „Somebody to love“ a '39 od Queen, „Over my shoulders“, „Why me“ , „All the light I need“, „Beggar on a beach of gold“ a „Word of mouth“ od „Mike & the mechanics, "Lady in black“ od Uriah heep, „Black Sunday“, „Singing all day“ a „I don't wanna be me“ od Jethro tull, „Take me home“ , „Something happend on the way to heaven“ a „Can't stop loving you“ od Phila Collinse, „Back to you“ od Bryana Adamse, „Proud Mary“, „Down on the corner“, „Fortunate son“, „Have you ever seen the rain“ od Creedence clearwater revival, „San Francisco“ od Scotta McKenzieho, „High hopes“ od Pink floyd,… No a stejně můžu pokračovat ještě hodinu :) Tyto písničky, co jsem právě vyjmenovala, u mě bodují už strašně moc let, aniž by se mi třeba jen malinko omrzely. Jsou to takový moje stálice :)
Doplňuji:
Jikra:
Pokud to měl být kompliment, pak děkuju moc, opravdu! :)
A jestli to bylo míněno ironicky, tak vzkazuju, že ať si myslí kdo chce-co chce, já si svoje miláčky vymluvit nenechám ;)

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LeeLee

The Reason od Hoobastank a Looking through your eyes od LeAnn Rimes

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Mám nejoblíbenějších nejmíň sto a vybrat tu jednu jedinou dost dobře nejde.U mě to záleží na mé momentální náladě,roční době,denní době a i na počasí.Tak že dneska při tom hnusu co je venku poslouchám třeba Nightwish.Ale jak tak koukám
na odpoveďi tak barnajka má teda záběr všechna čest.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=ZMvku­nOnkAM&NR=1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Od Bryana Adamse – Summer OF 69 – už dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
790511

My Room od Van Der Graaf Generator

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=nU0wg5nup­XM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jendahun

Mám jich víc,hlavně od Matušky.Celý život miluji melodii písničky New Orleans,v poslední době mi běhá mráz po zádech slasti při písničce Kristiny – Horehronie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek