Avatar uživatele
kocickaaa

Jaká je vaše nejoblíbenější kniha? jaký je to žánr? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, dědapetr, anonym, dougie před 4727 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Učebnice anatomie =) … mám ráda biologické učebnice, biologii jako vědu … je mi jedno jestli je to o buňce, rostlinách nebo zvířatech =) .. ale nej je lidská anatomie no ..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Kuchařky – vaření.Jinak české pohádky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

Malý princ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

Já nečtu vůbec........ani E-books.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Od dětství mám rád knihu Lovci mamutů od E.Štorcha a kupodivu jsem nečetl žádnou z „vernerovek“ ,ale zfilmovaných románů jsem viděl snad všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Mám hodně oblíbených knih-Agent bez minulosti,–špionážní thriller od R.Ludluma,od toho samého autora také Hádův faktor
Opičí král-dobrodružná,Ne­konečný příběh-fantasy,je jich opravdu dost,ke kterým se ráda vracím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Jiří Kulhánek a vše od něj (žánr:fantasy)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džuls

Nepovedala by som, že je to moja najobľúbenejšia kniha, ale skôr niečo, čo ma veľmi zaujalo, prekvapilo, vydesilo… a to je kniha V pekle plynových komor- spoveď človeka, ktorý prežil koncentračný tábor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Neale D. Walsch – „Hovory s Bohem“. Žánrově těžko zařaditelná, důkaz, že všechno se zaškatulkovat nedá. Nejblíž to má asi k populárně naučné literatuře, ale ti, kdo ji četli, vědí že pokud o zařazení do žánru by byl u této trilogie trapný a vyšel naprázdno…
Doplňuji:
*pokus, překlep

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejoblibenejsi : Pilire zeme , videla jsem i zfilmovani. Ny ni mam od kamaradek pujceno : Treti oko , Jeskyne predku , Mimo tento svet , Kniha o zivote a smrti a Saman … jsou to vsechno ale takove : abraka , dabraka. 🙂-iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Celkově asi Kingovy horory. Za nejlepší pořád považuju asi To. Krom Kinga mám mezi velkejma oblíbencema Modlitbu za Owena Meanyho od Johna Irvinga (těžko popsatelnej a zařaditelnej román), Jméno růže od Umberta Eca (historická filozofická detektivka) nebo Válečného pilota (já to beru jako něco mezi reportáží a filozofickou úvahou) od Saint-Exupéryho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

Od Jana Šmída.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek