hichkv

jaka je vase nejoblibenejsi (hororova) filmova postava

policko „jine“ necekejte
pokud napisu chybu ta pardon

Nejlepší odpověď
anonym

Pennywisse (to)

Doplňuji:
Ale jelikož jsem film neviděla, tak moje doporučení je spíše na knihu.
http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/to-267

Další odpovědi
suaeda

panenka chucky (detska hra)

Doplňuji:
Protože jsem si nemohl vybrat „jiná možnost“ tak jsem zvolit tuto odpověď. Ale zatím ze všech horrorů na měl nejvíc zápůsobil film „psycho“ z r. 1960 od Hitchcocka. Po prvém zhlédnutí jsem se jako dítě bál jít do koupelny hodně dlouho. Dnes je tento film pro mnohé slabší odvar, protože se točí daleko horší krváky.

bolak

panenka chucky (detska hra)

chucky byl sympaťák :))

a tady sem nedávno viděl nachytávku se samarou, takže jistý kouzlo zřejmě má… a taky je vidět že lidi hodně koukaj na telku > http://www.lou­pak.cz/video/sran­dicky/6394-nachytavka-samara

akvidzerp

jig saw (saw)

Doplňuji:
neboli skládačka:)

anonym

zombie (zombieland,28 (dnu)tydnu pote)

Z0mBiE ApPoCAllyPsA

Damiana

Freddy Krueger (nocni mura v elm stret)

Chlap v klobouku s ošlehanou tváří a smyslem pro palčivý humor. Proto Freddy – dokonalé hlášky a nadčasový outfit.

muhamed

panenka chucky (detska hra)

50centes

panenka chucky (detska hra)

fablen

jig saw (saw)

nejoblíbenější = nejsympatičtější? (to mi byl z vyjmenovaných asi saw), nejvíce jsem se bála asi Freddyho Kruegera

Dudny

Freddy Krueger (nocni mura v elm stret)

Lukasy

jig saw (saw)