UltraFan

Jaká je Vaše nejoblíbenější animovaná postavička z dětství?

Děkuji za odpovědi a přeji hezký pátek 🙂

Nejlepší odpověď
marci1

Krtek a vlk z „Jen počkej zajíci!“. 🙂

Další odpovědi
briketka10

Krteček a Kluk z plakátu :)

anonym

Čertík Bertík.

chachar1922

Hakuna Matata

Zdroj: http://1url.cz/X7nG

iceT

Hajný Robátko a jelen Větrník, prý jsem jako malá plakala, když tento večerníček skončil.

Drap

Rumcajs a Krteček

Rokio

Rumcajs, zajíc z Jen počej zajíci! a Mach.

zjentek

Jugar. Hele, když tak koukám na tu tvou podotázku- neznáš ty taky Jugara?

Livka

Vždycky jsem měla radši hrané filmy, animáky mě jako malou nebavily, dnes u nich usínám nudou. Sledovala jsem akorát Witch, protože to tenkrát frčelo. Nejradši jsem měla Cornelii.

Šidlo

Dino z Flinstoneovcov, učiteľka zo Zázračného školského autobusu, lienka Krasulienka, požiarnik Sam

bavario

Pepek námořník

UltraFan

Zjentek – neznám, jsem tu nový 🙂