Avatar uživatele
ReHu

Jaká je vaše klasická snídaně? Liší se výrazně ve všední den a o víkendu?

Pro ty, co pracují či studují. Nepracující výkon zvyšovat pravděpodobně nepotřebují 🙂.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/370524-snidane-ktere-zlepsi-koncentraci-a-vykon.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, marci1, gecco před 3248 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

Taky nemám „klasickou snídani“. Někdy si ráno jen zobnu něco sladkého a dám si brzy oběd, někdy snídám „po anglicku“ vydatně. Všední den vs. víkend se u mě v tomto ohledu liší jenom tím, že o víkendu si často dovolím posnídat něco „nespolečenského“, např. česnek nebo cibuli :{))>
Doplňuji:
po zhlédnutí článku musím dodat, že vovesná kaše patří k mým nejoblíbenějším snídaním – instinktivně vím, co je dobré ;{))>

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ReHu Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Liší. Snídám to, na co mám chuť. Z Tvého odkazu nejím jen avokádo, to se přiznám, mi moc nechutná ( i když je zdravé ). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Nemám „klasickou snídani“…
Klidně si udělám 5 vajec na slanině, jindy třeba ´rybičky´ a chleba s máslem, někdy nesnídám – prostě podle chuti… A podle času.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

nesnídám.. po probuzení do sebe kopnu kafe a to mě zasytí až do oběda..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Marci – avokádo je vynikající – zelené do zeleninového salátu a černé používám místo másla do pomazánek… 😉

před 3247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Omlouvám se, nechtěla jsem ještě uzavřít. Leč, stalo se.

před 3248 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek