ReHu

Jaká je vaše klasická snídaně? Liší se výrazně ve všední den a o víkendu?

Pro ty, co pracují či studují. Nepracující výkon zvyšovat pravděpodobně nepotřebují 🙂.

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/370524-snidane-ktere-zlepsi-koncentraci-a-vykon.html

Nejlepší odpověď
quentos

Taky nemám „klasickou snídani“. Někdy si ráno jen zobnu něco sladkého a dám si brzy oběd, někdy snídám „po anglicku“ vydatně. Všední den vs. víkend se u mě v tomto ohledu liší jenom tím, že o víkendu si často dovolím posnídat něco „nespolečenského“, např. česnek nebo cibuli :{))>
Doplňuji:
po zhlédnutí článku musím dodat, že vovesná kaše patří k mým nejoblíbenějším snídaním – instinktivně vím, co je dobré ;{))>

Další odpovědi
marci1

Liší. Snídám to, na co mám chuť. Z Tvého odkazu nejím jen avokádo, to se přiznám, mi moc nechutná ( i když je zdravé ). 🙂

gecco

Nemám „klasickou snídani“…
Klidně si udělám 5 vajec na slanině, jindy třeba ´rybičky´ a chleba s máslem, někdy nesnídám – prostě podle chuti… A podle času.
😉

Luxx

nesnídám.. po probuzení do sebe kopnu kafe a to mě zasytí až do oběda..

gecco

Marci – avokádo je vynikající – zelené do zeleninového salátu a černé používám místo másla do pomazánek… 😉

ReHu

Omlouvám se, nechtěla jsem ještě uzavřít. Leč, stalo se.