Jaká je vaše celková karma?

Karma – souhrn všech činů člověka, které ho doprovázejí jako odměna nebo trest do dalších životů

Zkracuji otázku, protože to snad pomůže odpovídajícím.

PS: Ten obrázek asi vyjadřuje karmu kočky, která měla potřebu zabíjet rybky i když neměla zrovna hlad, ale třeba se jen nudila.

Odpovědi
dubraro

Hluboce záporná.
Koncept karmy je (lidmi) postaven tak, aby běžný člověk, žijící v reálném světě a živící se prací, neměl šanci.

Mc Merkurion

…karmu nemám, nemám zavedenej plyn, a jestli byl dotaz na něco jinýho,tak nemám čas číst zde nějaký romány, otázka má být stručná…

…asi by to chtělo navrhnout adminovi, že když už je omezení v bodování, měl by omezit i velikost příspěvku…

jáára

mám kotel na plyn a vodu ohřívám v boilereu

Lukyn0

Asi takhle, pokud to není nutností nebo si to nežádá situace, nikoho si nevšímám a nezasahuju mu do života… Tak se mi to i na pár výjimek vrací, takže moji karmu považuju za neutrální až lehce negativní.

Kelt

Karma je hudební skupina, karma je ohřívač vody, nebo i značka na spotřebiče a pak je to, jak říkáš a asi myslíš nějaké hodnocení skutků, vyzařování energie a pod. Ale můj subjektivní pocit je něco jiného než to, jak se o mne rozhodne.

Odpovědi.cz

Zkrácení otázky byla jistě dobrá forma. Vždy můžete vložit odkaz na stránku s podrobným popiskem, kdyby někdo nevěděl. Netřeba vkládat do otázky.

Tým Odpovědi.cz

Mc Merkurion

…jednou jsem napsal, že karmu nemám, a za tim si stojim, nemám něco, čemu nevěřim, jsem zapřisáhlej ateista, ať se jedná o jakýkoliv náboženství a mýty s nima spojený…