Jaká je Tvoje nejlepší filmová hláška ?

Nejlepší odpověď
bigbít

Dávám Bolševikovi rok, nanejvýš dva..Proletáři všech zemí, vyližte si prdel! 😁 (celé Pelíšky jsou jedna velká mísa hlášek)
to samé pak trilogie Slunce, seno… – Se pobleju…Aby ses neposral..pořád králíka, každej den máme králíka, ani Pinďa to už nežere, viď Pinďo, že už taky nechceš králíka…Já ti dám Pinďu, to budeš koukat a zvedni to himl..!! 😁

Další odpovědi
SajmonModer

Kdysi jsem chodili po čtyřech, teď chodíme po dvou, jestli to tak půjde díl, nebudeme mít za chvíli po čem chodit! – RRRrrr – miluju ten film. Doporučuji!

Elk

Osvald je lotr! – Lucie, postrach ulice
No co, co co? Byl jste tázán? – Svatba jako řemen
Hliník se odstěhovl do Humpolce. Marečku…
Jéje, těch by bylo, jenom si vzpomenout – desítky.

Já...

Těch NEJlepších jsou kvanta. teď mne napadla např.tato:

Vydrrrrrž, Prťka vydrrrrž…!

Více pro milovníky hlášek – viz http://meteles­kublesku.cz

Ještě mne napadá jedna:

„Otec byl toho večera poněkud neklidný…“ (30PMZ)

A další…:

„Počítám, že si půjdu taky něco zařídit…“ (znalci vědí… 😉

Jj, jsou jich desítky, snad stovky…

Zdroj: http://meteles­kublesku.cz/?mo­vie=37

hanny 2

Mě je tak blbě,že nemám ani tužku /Dědictví aneb..
Bohumile,ku..a se neříká…
To neděláš dobře Jaromíre s tou tužkou /Vesničko má středisková/ Tak si zajeď do Pelhřimova,ať víš,do čeho jdeš!

jancacv

a chčije a chčije,myslim že z filmu Na samotě u lesa ne? a nebo jak tam Hrušínský jed do Pelhřimova do krematoria ať víš dočeho jdeš