Lgee

Jaká je to asi drastická změna?

Dejme tomu že chlap holku vidí namalovanou, nejen to ještě v pleťové masce a dalsich věcech kterých je desítky, pak dostane chuť na sex, jak dlouhou dobu bude trvat všechnu chemii odstranit, kromě makeupu jelikož ten není jedovatý, přijde mi divné že ten kluk neztratí chuť na sex jelikož předtím byla minimálně milionkrát hezčí 😁
Navíc je vždy riziko že tam nějaká chemie může zůstat ? Tudíž je šance že se ten kluk/chlap otráví..

Nejlepší odpověď
ivzez

Lgeee, víte k čemu slouží hlava?
Co kdybyste ji začal používat a přestal tu trollit?

(1)
Nic z toho, co si ženy/dívky nanášejí na pleť, není jedovaté.

(2)
Pleťová maska slouží k vyčištění a regeneraci pleti,
nanáší se na očištěnou pleť (=bez make-upu).

(3)
Neznám ženu ani dívku, která by si pleťovou masku
nanesla před odchodem na veřejnost, na návštěvu,
před příchodem návštěvy apod.

(4)
Vznik Vaší teoretické situace je
podle mne vysoce nepravděpodobný.

__

A už nám s tou chemií dejte prosím pokoj!!!

Další odpovědi
Cenobita

A co zkusit sex s nalíčenou ?

anonym

Jednoduché řešení.
Nevybírat si fake holky, které používají make-up, spíš bych to nazýval make-down.

Lgee

Právě že to nejde .. jelikož by z toho měl trvalý následky nebo by umřel, nebo mi snad chceš říct že to není jedovatý?