registronic

Jáká je správna cena tohoto monitoru ted?

Monitor stary 2roky a 2 mesice. Porizovaci cena 3800kč.
Jaká cena Vam prijde idealni, z pohledu kupujiciho?
Stav zboži: mensi znamky pouzivani.
Doplňuji:
Typ monitoru: BenQ G2220HD

Nejlepší odpověď
www

Záleží na počtu odpracovaných hodin. Víc než 2000 bych za to určitě nedal.
Doplňuji:
Dnes koupíš stejný new za 2911Kč.

Další odpovědi
badisko

no bylo by faj uvest co je to za montior? znacka typ atd…tohle mi napsat do inzeratu tak si nejspise reknu ze je to nejspise nejakej vtip…
Doplňuji:
nejspise..naj­spise..nejspi­se..

brillant

0 až 3800 kč – nemáme věšteckou kouli, když nám nenapíšeš ani o jaký monitor se jedná
Doplňuji:
1500 – 1800 kč

Pájo

2 819,– Kč nový
http://www.al­za.cz/benq-g2220hd-d114589.htm

aby byla cena pro kupujícího zajímavá… tak cca 1800,– Kč

huxa

dnes se dá sehnat za 3000Kč, neni zrovna velký a nemá HDMI, nad 2000 by za něj dal jen šílenec, já bych jej koupil za max. 1000Kč

Beer4Real

za 1700 bych to kupil