bolak

Jaká je smrtelná dávka pepře a brambor?

Já myslím dle složení. Třeba když sním 1kg soli, tak umřu, protože budu úplně přesolenej, a když sním naráz kilo cukru, tak umřu protože budu sladkej, což už jsem, ale né zase tak moc. A kolik by mě teda zabilo pepře kdybych ho sněd, tím složením? Prostě předávkování pepřem, to někde musí bejt uvedený, třeba na etiketě by to mělo bejt, v USA maj taky na papírech k mikrovlnce napsáno, kolik minut se v ní může kočka točit, než jí exploduje hlava, tak jaktože my jsme furt 100 let za vopicema?

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí jeden, špatně spolknutý brambor a u pepře jedno malé balení vdechnout. Nevěříš? Zkus to!

Další odpovědi
Drap

Pro každého jedince to bude jiné.

pucipuci

Podle rozpínavosti žaludku – dokud nepraskne. Dobrou chuť.

Šidlo

pepř obsahuje piperin, pre potkana treba 500 mg piperinu na smrť

zemiaky sú v skonzumovateľných dávkach asi bezpečné.....to by museli byť zelené, aby sa dalo vôbec uvažovať o otrave

veľa šťastia s tými potkanmi

bolak

Drap: Drape, ale já to nechci na miligramy, mně to stačí zhruba..