bolak

Jaká je šance, že se parašutistovi neotevře padák?

Jsou někde takové statistiky?

Nejlepší odpověď
Drap

%Spatně se to eviduje, zatím neni znám případ, že by si přišel někdo stěžovat, že se mu neotevřel padák

Další odpovědi
anonym

Jaká ? Ta,že jej na zemi najdou!

Babunka

50%

venkovan

Jsou lidi kteří projevili značnou nespokojenost s tím, že se jim špatně padák otevřel. jeden příběh je dobře popsán, dívka spadla na zem tak šikovnš, žes i rzbila obličejovou část hlavy, polámala kosti, snad i páteř, po vyléčení asi za půl roku ještě stihla porodit dítě (při pádu byla již těhotná)a dneska skáče dál.
No ale jaká je šance – asi menší než, že mne na konci léta v blízkosti odpadového koše v parku, při lízání zmrzliny do jazyku píchne vosa.