HeroSciHamst

Jaká je šance, že mimozemšťané budou mít úplně stejnou preiodickou tabulku prvků?

Prvky jsou stejné v celém vesmíru…

Nejlepší odpověď
arygnoc

s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou to tak bude.
a nie iba periodická tabuľka, ale aj matematické zákony (funkcie, postupy, postuláty), fyzikálne zákony, …

podľa súčasných znalostí nám známy vesmír vznikol z „jedného“, teda logisky sú podmienky (zákony) všade rovnaké.

;-Q

Další odpovědi
dnb

Nejsou, jsou v ní zaznamenány prvky, které známe. Jiná galaxie může mít zcela jiné složení a jiné prvky, pravděpodobnost že mají tedy jinou je velmi pravděpodobná

marci1

Kdo ví, vesmír je pro nás stále nepředstavitelný a nepochopitelný pojem. Mimozemšťané mohou mít stejné nebo obdobné prvky jako my, ale také úplně jiné, nám neznámé. 🙂