NotFound

Jaká je rychlost klesání škody 125L ve vodě?

Jak rychle se bude tohle auto potápět?

Nejlepší odpověď
venkovan

V jaké stavu je podlaha, dveře apod. Jinými slovy, jak rychle tam vteče vody, pokud auto do vody vjede plynule z mělkého břehu. Bavme se o několika minutách až desítce minut.
myslím, že starého auta je lepší se zbavit přes autovrakoviště. Přeci jenom potřeba vytvářet korálové útesy jako se dělá ze starých lodí u nás zatím nepotřebujeme.

Další odpovědi
Drap

To tady nikdo neví, budeš to muset odměřit. Zkus to a napiš nám sem výsledek