Dochy

Jaká je (řekněme velkoobchodní) cena za SMS?

Tušíte někdo, kolik stojí odeslat SMS pro větší korporace? Bez podmínek, bez reklamy, zkrátka služba kdy pošlu v rámci republiky v SMS komu chci, co chci a kdy chci. Zajímalo by mně to (alespoň orientačně) s tím jak kdejaké služby používají masově různé informační a konformační SMS.

Doplňuji: Buď cena za jednu SMS (při objednání velkého balíku), či cena (měsíční) za službu, kdy mohu posílat neomezeně… Ev jiné podmínky, pokud máte rozumně podložené tušení o jejich existenci.

Nejlepší odpověď
Arne1

Přesně ti to asi nikdo neřekne, lze orientačně vycházet z nabídky co mají velcí zákazníci. Počítej, že přes 12 halířů to nebude. Pokud si u některého operátora objednáš neomezený tarif, tak tě to moc zajímat nebude.

Další odpovědi
McArthur

Cena pro velké zákazníky je sice v základu dána velkoobchodním ceníkem, ten je ale jen pro úředníky. Vše ostatní záleží jen na Vás, jak budete umět vyjednávat.

Obvyklé vyjednávání je, že doslova za pár korun měsíčně dostaneš omezený balík 1 milionů SMS zpráv. Potřebuješ-li víc, stačí si je vyjednat.

V podstatě stačí mít IČO a u operátora mít pár firemních čísel (stačí 10 s neomezeným tarifem). A nakonec si vyžádat obchodníka pro korporátní zákazníky.

Lgee

Koupit otroky, a posílat přes SMS zdarma 😁

Dochy

Díky Arne,
Kromě jiného jsi mi ukázal nepřesnost v dotazu, tak jsem doplnil.